В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №454

Заграден парк

Начало
05.10.2020
ID:
454

Друго

Място/адрес: Продължението на улица "Сливница"

Описание: Заграден е парка с мрежа, за който имаше толкова много протести, преди 2 години, и на който общината върна статута?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител