В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №453

Сигнал за кола която не е в движение съхранявана пред дома ми с години

Начало
05.10.2020
ID:
453

Друго

Място/адрес: Родина 2, Асеновград

Описание: Здравейте, пиша за да подам сигнал за кола която не е в движение и се стопанисва пред дома ми с години. Регистрационен номер на колата - РВ 0789 СХ. Колата е на това място от повече от 2 години и молбите да я махнат от там към хората свързани с нея не дават резултат. Също искам да подам сигнал за недовършен и липсващ тротоар пред къщата ми и тази на съседите живеещи на ул. Захариа 93. Както се вижда от двете прикачени снимки общината е пропуснала да направи необходимото пред нашите домове. Къщите в съседство имат тротоар, но по необяснима за нас причина за нашите токъв липсва. Надявам се да приемете сигнала ми със съответните мерки за да се премахне колата, която не е в движение от местото и, а съсщо така да се направи необходимата тротоарна настилка където липсва.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.03.202116:34
    Уважаема г-жо Пейкова, на 02.03.21 г. при извършената проверка на посочения адрес нямаше моторно превозно средство (МПС).
  • 21.10.202016:24
    Уважаема г-жо Пейкова, при извършената проверка е направено предписание за премахване на моторното превозно средство (МПС).
  • 05.10.202011:12
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали