В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №451

Без улично осветление в Патриарх Евтимово от две вечери

Начало
01.10.2020
ID:
451

Неработещо улично осветление

Подаден от: Надя

Място/адрес: Патриарх Евтимово

Описание: Отново без никакво улично осветление. За втори път този месец! Защо постоянно спира осветлението?


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 06.10.202012:48
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес отново. Отстранена е авария, от страна на доставчика Ви на ток в село Патриарх Евтимово. Уличното осветление работи нормално.
  • 02.10.202008:44
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали