В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №450

Счупено съоръжение на детска площадка

Начало
01.10.2020
ID:
450

Опасна детска площадка

Подаден от: Мариета

Място/адрес: Асеновград

Описание: Новата площадка по пътя за Горни Воден за деца от 0 до 3 години е със опасни и счупени съоръжения и цялата е наакана от птици.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 26.10.202010:45
    Здравейте! Детската площадка не е приета от община Асеновград, поради което не може да бъде възложено извършване на технически ремонт. Същата подлежи на ремонтиране от изпълнителя на строително-монтажните работи за благоустрояване на междублоковото пространство в квартал "Запад". Изпълнителят е уведомен за предприемане на необходимите дейности.
  • 01.10.202013:43
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали