В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №448

Отсичане на здрави дървета

Начало
29.09.2020
ID:
448

Въпрос

Място/адрес: ул. „Освобождение“ 2, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, Искам да попитам каква е причината за маркиране на Липите на ул.Освобождение и съответно какво поражда причината 50г дървета да бъдат премахнати? При изключително интензивния трафик на района, това е единствената зеленина, която пречиства въздуха.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител