В процес 52 Приключени 429

Сигнал №447

Отглеждане на кучета в изоставен имот

Начало
27.09.2020
ID:
447

Безстопанствени кучета

Подаден от: Анонимен Гражданин

Място/адрес: ул. „Градешница“ 16, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: В двора на посочения адрес наши съседи настаниха женско куче, което въпреки настояванията ни не кастрираха и го пускаха свободно да се разхожда. Сега имаме нови между 8 и 10 кученца, които не ни оставят да спим, а след месец-два ще започнат да обикалят с майката, да ни нападат, да разнасят боклуци и зарази и т.н. Надяваме се този път да действате превантивно, като не допуснете разрастването на проблема и сериозно предупредите създалите го наши съседи. Изпращаме Ви снимки, за да видите какво успява да направи само голямото куче. Можем само да си представим какво ще се случи, когато се включат и малките.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.11.202016:46
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че бе извършена проверка на място от служители на отдел „Екология и околна среда” при община Асеновград. От направената проверка се установи, че в изоставен частен имот, намиращ се на улица ”Градешница” №16, има шест малки кученца и майка им. Собственикът е уведомен писмено да предприеме всички необходими мерки за недопускане навлизането на безстопанствени кучета и чужди граждани вътре в имота.
  • 29.09.202016:52
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали