В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №446

Повреден контейнер

Начало
27.09.2020
ID:
446

Отпадъци/почистване

Място/адрес: ул. „Градешница“ 49, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Повреден контейнер, който видно от снимките поради състоянието си води до увреда на новия асфалт , при всяко почистване.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител