В процес 150 Приключени 2620

Сигнал №445

Тесен тротоар с възможност за подобрения

Начало
26.09.2020
ID:
445

Друго

Подаден от: Nikolay Mihaylov

Място/адрес: 4230, бул. „България“ 33, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте! Поради повдигнатите плочки заради корените на дървото и техния тротоар е много трудно преминаването с детска количка. Отсрещния тротоар е изцяло завзет от масите на сладкарницата и е невъзможно да се мине и от там. Предлагам да се продължи лентата от две квадратни плочки до бордюра на пресечката на блока. Също може лекода се повдигне нивото на шестограмните плочки, за да се изравни с бордюра, който разделя квадрватните и шестограмните плочки. Така дори и да останат повдигнатите плочки покрай дървото, пак ще има достатъчно място за колички. Благодарим предварително!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 25.03.202215:21
    Здравейте, уведомяваме Ви, че тротоара е предвиден за ремонт в инвестиционна програма 2022г. на община Асеновград.
  • 21.10.202015:58
    Здравейте! След започване на работа на фирмата изпълнител на територията на град Асеновград, тротоарът ще бъде коригиран.
  • 29.09.202016:50
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали