В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №444

Опасно наклонен контейнер

Начало
26.09.2020
ID:
444

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Nikolay Mihaylov

Място/адрес: 4230, бул. „България“ 33, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте! Контейнерът от известно време няма колело и се накланя опасно към улицата. Трудно се разминават две коли, а ако се претовари може да падне.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 02.10.202014:52
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че амортизираните контейнери, които се намират на кръстовището между улиците „Велико Търново” и „Гоце Делчев”, са сменени от обслужващата фирма на 30.09.20 г. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете към община Асеновград на телефон 0331 20 304 - отдел „Екология и околна среда”.
  • 29.09.202016:46
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали