В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №442

Недостатъчно осветление

Начало
26.09.2020
ID:
442

Предложение

Подаден от: Николай Йотов

Място/адрес: ул. „Васил Левски“ 9, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: На кръстовището до Кооперативен пазар (ул."Васил Левски" с ул. "Иларион Макариополски") светят само два улични стълба. Предвид големината на кръстовището и шестте пешеходни пътеки смятам, че осветлението е недостатъчно за осигуряване на безопасно преминаване на автомобили и пешеходци в тъмната част на денонощието. С оглед на гореизложеното и предвид фактът, че наближава есенно-зимния период, бих искал да предложа монтиране допълнително осветление на кръстовището и на пешеходните пътеки около него.


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

История на промените

  • 03.02.202109:00
    Уважаеми г-н Йотов, на посочения участък е имало две несветещи осветителни тела, на които авариите са отстранени. Осветлението в момента е по-малко поради промяна организацията на движението. Когато е било кръгово кръстовище в самото кръгово е имало четири осветителни тела, които в момента няма как да ги има. Община Асеновград търси вариант за техническо решение.
  • 06.10.202015:08
    Уважаеми г-н Йотов, уведомяваме Ви, че община Асеновград обмисля поставяне на допълнителни осветителни тела в близост до въпросното кръстовище. Скоро се очаква техническо решение за постигане на по-добра осветеност на проблемното място.
  • 29.09.202016:45
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали