В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №441

Детска площадка

Начало
26.09.2020
ID:
441

Въпрос

Място/адрес: Асеновград ул.Княз Борис N6

Описание: Какво трябва да направим за да се изгради детска площадка в между блоково пространство на ул. Княз Борис | N6


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 03.02.202116:55
    Уважаема г-жо Рускова, в проекта за инвестиционна програма е предвидено изграждане на детска площадка на улица „Княз Борис I“ (района на квартал "Зъбчето"). При приемането на инвестиционната програма ще пристъпим към последващи действия.
  • 26.10.202010:43
    Уважаема г-жо Рускова, ще се потърси подходящо място и проект за изграждане на детска площадка в района.
  • 29.09.202016:45
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали