В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №437

Отпадъци

Начало
25.09.2020
ID:
437

Отпадъци/почистване

Подаден от: Катерина

Място/адрес: Ул Лозница

Описание: Зад Кауфланд


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 08.10.202016:18
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че община Асеновград е извършила почистване на замърсения терен на 06.10.20 г. и на 07.10.20 г. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете към община Асеновград на телефон 0331 20 304 - Отдел „Екология и околна среда”.
  • 29.09.202016:44
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали