В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №435

Неработещо осветление

Начало
25.09.2020
ID:
435

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. „Славянска“

Описание: Моля да бъде оправено осветлението на ул. Славянска в частта между ул. Ген. Дандевил и ул. Княгиня Евдокия. В този участък няма нито една светеща лампа, а в по-долния участък - между ул. Ген. Дандевил и ул. Гоце Делчев, който е доста къс участък, светят три лампи. МНОГО МОЛЯ, ПОГРИЖЕТЕ СЕ ЗА ТОЗИ ПРОБЛЕМ! НЕКА ТОЙ БЪДЕ РЕШЕН В НАЙ-КРАТЪК СРОК!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител