В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №433

Опасна детска площадка кв.Запад

Начало
24.09.2020
ID:
433

Опасна детска площадка

Подаден от: Ангелина

Място/адрес: Ул. Стоян Джансъзов 6, зад блока 109

Описание: Счупена плоча по средата на площадка. Моля да се предприемат действия по обезопасяване. Камера е вдигната нагоре от месеци наред.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 26.10.202010:48
    Здравейте! Детската площадка не е приета от община Асеновград, поради което не може да бъде възложено извършване на технически ремонт. Същата подлежи на ремонтиране от изпълнителя на строително-монтажните работи за благоустрояване на междублоковото пространство в квартал "Запад". Изпълнителят е уведомен за предприемане на необходимите дейности.
  • 29.09.202016:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали