В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №430

излишен знак

Начало
23.09.2020
ID:
430

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Диан

Място/адрес: Княз Борис 42

Описание: след полагане на ел. кабел знака за околовръстен път остана излишен .


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител