В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №429

Улично осветление

Начало
21.09.2020
ID:
429

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Ул. Цар Освободител 48

Описание: Неработеща улична лампа на ул.Цар Освободител 48


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител