В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №426

Счупена детска площадка

Начало
18.09.2020
ID:
426

Опасна детска площадка

Подаден от: Ангелина

Място/адрес: Ул. Стоян Джансъзов 6, зад блока 109

Описание: Има счупени болтове, които държат пътечката между пързалките, следствие на което тя става опасна за деца. Освен това има и други счупени детайли по площадка, за съжаление това е проява на вандализъм. Моля за действие по обезопасяване на площадка.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 26.10.202010:49
    Здравейте! Детската площадка не е приета от община Асеновград, поради което не може да бъде възложено извършване на технически ремонт. Същата подлежи на ремонтиране от изпълнителя на строително-монтажните работи за благоустрояване на междублоковото пространство в квартал "Запад". Изпълнителят е уведомен за предприемане на необходимите дейности.
  • 18.09.202011:50
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали