В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №425

Наклонено дърво с опасност да падне

Начало
18.09.2020
ID:
425

Паднало дърво

Подаден от: Дияна Маркова

Място/адрес: ул.Сава Катрафилов №5

Описание: Здравейте, в двора на къщата ни расте високо иглолистно дърво, което с годините се накланя все повече на една страна и се опасяваме, че може някой ден да падне и да прекъсне жиците на електропроводната мрежа и да нанесе огромни щети. Към коя служба трябва да се обърнем, за да дойдат и да го отрежат ?


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 02.10.202014:06
    Уважаема г-жо Маркова, уведомяваме Ви, че дървото, намиращо се в частен имот на улица „Сава Катрафилов” №5, има нужда от подкастряне на короната. Към момента на проверката дървото не представлява опасност за съораженията на ЕВН. Разрешава Ви се да подкастрите короната на дървото, намиращо се в имота Ви, като спазвате всички норми за безопасност.
  • 18.09.202008:55
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали