В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №424

Автобусно разписание

Начало
17.09.2020
ID:
424

Друго

Подаден от: Миглена

Място/адрес: Село Червен

Описание: Здравейте, Искам да попитам какво се случва с автобуса, който е в 19.45 За Червен,Долнослав и Тополово. Защо е спрян,при положение,че има работещи хора и деца ,които учат на две смени .С какво да се приберат тези хора.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител