В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №422

Нарушения

Начало
16.09.2020
ID:
422

Друго

Подаден от: Теодора Бекирска

Място/адрес: Асеновград, ул. Атанас Мишев

Описание: Две семейства, едно от които с гараж, непрекъснато поставят ограничителни предмети на платното с цел пазене на място.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 21.10.202016:20
    Уважаема г-жо Бекирска, извършени са три проверки на улица "Атанас Мишев", при които не е установено наличието на ограничителни предмети на пътното платно. Най-вероятно става въпрос за пазене на място след 17:00 ч. или в неработни дни.
  • 16.09.202014:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали