В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №421

Недовършен ремонт

Начало
16.09.2020
ID:
421

Опасна улична дупка

Подаден от: Илиан Христов

Място/адрес: ул. „Хаджи Димитър“ 10, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: 2 сигнала по-късно, все още невъзстановена пътна настилка след ремонт на ВиК


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител