В процес 52 Приключени 429

Сигнал №420

Отново...

Начало
16.09.2020
ID:
420

Безстопанствени кучета

Място/адрес: 6 ти Януари 7

Описание: Господа, току що получих инфо от сайта за преключен сигнал относно лицето Стилян Силянов и кучетата му. Те отново са без намордник и каишка, както винаги са били. Сигналите тук продаваме не само временно да се оправи ситуацията...


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 02.10.202014:35
    Уважаема г-жо Михайлова, уведомяваме Ви, че при възникнали проблеми извън работното време на община Асеновград, следва да се обръщате за съдействие към служителите на РУ на МВР – Асеновград.
  • 16.09.202008:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали