В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №417

Неработещо улично осветление

Начало
15.09.2020
ID:
417

Неработещо улично осветление

Подаден от: Сали Вели

Място/адрес: Асеновград/Хан Крум 1

Описание: Уличното осветление пред ул.Хан Крум 1 не свети от няколко месеца


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител