В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №416

Камион за боклук не е минавал от средата на август!!

Начало
14.09.2020
ID:
416

Отпадъци/почистване

Подаден от: До гуша ми дойде от мръсотия

Място/адрес: Патриарх Евтимово

Описание: Беше съобщено, че няма да се събират боклуците този месец! Последно боклуци бяха събрани средата на август! Не стига, че идват веднъж месечно, а сега и това не правят! Как може при условия на епидемия и препоръки за спазване на хигиена да си държим боклуците по 2 месеца?!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.10.202014:58
    Здравейте! Уведомява Ви, че амортизираните контейнери, които се намират на кръстовището между улиците „Велико Търново” и „Гоце Делчев” са сменени от обслужващата фирма на 30.09.20 г. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете към община Асеновград на телефон 0331 20 304 - отдел „Екология и околна среда”.
  • 15.09.202012:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали