В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №415

Поправка на Наредба за овладяване популацията на безстопанствените кучета

Начало
13.09.2020
ID:
415

Друго

Подаден от: Михаил Кочанов

Място/адрес: пл. „Академик Николай Хайтов“ 9, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Преди повече от 6 месеца пуснах сигнал ( https://signals.asenovgrad.bg/bg/signals/view/70 ) за грешка в наредбата за овладяване на популацията на бездомните кучета. Отговорихте, че грешката ще бъде поправена. 6 месеца по-късно наредбата не е променена. Кога можем да очакваме да се поправи тази грешка?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.10.202013:23
    Уважаеми г-н Кочанов, уведомяваме Ви, че Наредбата за овладяване на популацията на безстопанствени кучета е в процес на корекция. Посочената от Вас грешка е отстранена.
  • 14.09.202009:44
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.
  • 14.09.202009:44
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали