В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №414

Потънал капак на шахта

Начало
11.09.2020
ID:
414

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Найле Халилова

Място/адрес: ул "Елин Пелин" 7

Описание: Повече от две години пред цитирания адрес ( ул "Елин Пелин'' 7 ) има голяма шахта, чийто капак е наполовина потънал в нея, а другата половина стърчи нагоре. На улицата играят всички деца. Преди не повече от месец едно детенце се спъна в капака и просто имаше късмет, че се размина без да си счупи нещо. Повече от опасно е за тях, а също така е опасност и за автомобилите. Настояваме, в най-скоро време да се реагира по подадения сигнал!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.10.202014:03
    Уважаема г-жо Халилова, уведомяваме Ви, че беше извършена проверка на място. Сигналът е предаден на „Водоснабдяване и канализация“ ЕООД - Пловдив за предприемане на действия по възстановяване на канализационната шахтата на улица „Елин Пелин“ №7.
  • 11.09.202016:49
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали