В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №413

Коте под капак на изоставена кола

Начало
11.09.2020
ID:
413

Друго

Подаден от: СЕВДИЕ РАМАДАН

Място/адрес: ул. „Клокотница“ 57, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Пред тази къща, пращам ви снимката, има паркирана кола, видно е че не се ползва, под капака на колата има коте, днес към 13 часа го чух, звъннах на вратата пред която е паркирана колата, но никой не отвори, моля ако може да помогнете с нещо.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител