В процес 186 Приключени 2650

Сигнал №412

Улично осветление

Начало
10.09.2020
ID:
412

Неработещо улично осветление

Подаден от: Емине Рашид

Място/адрес: Кв Изток бл 12 вх Г

Описание: Отстрани на вход Г върху подпорната стена.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител