В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №410

Счупена чешмичка и теч

Начало
08.09.2020
ID:
410

Теч на вода

Подаден от: Nikolay Mihaylov

Място/адрес: Кметска градинка

Описание: Чешмичката е счупена.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.06.202115:47
    Здравейте! Извършен е повторен подробен оглед. Към момента течът на вода е спрян. Установено е, че ще е необходимо да се отремонтира целият постамент на чешмата и водопровода, който осигурява вода до нея. Предстои и това да се случи при осигурена възможност.
  • 15.09.202016:39
    Уважаеми г-н Михайлов, уведомяваме Ви, че на 10.09.20 г. водата бе спряна. След отстраняване на проблема, водатата в чешмата ще бъде пусната отново.
  • 08.09.202010:48
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали