В процес 47 Приключени 314

Сигнал №407

Без улично осветление в Патриарх Евтимово от четвъртък!

Начало
06.09.2020
ID:
407

Неработещо улично осветление

Подаден от: Надя

Място/адрес: Патриарх Евтимово

Описание: От четвъртък уличното осветление не работи! Моля, реагирайте! Живеем в тъмница от 4 дни!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 15.09.202016:52
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Отстранена е авария и към момента не би трябвало да има проблем с уличното осветление в село Патриарх Евтимово.
  • 08.09.202010:45
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали