В процес 47 Приключени 314

Сигнал №406

Опасен стълб за улично осветление

Начало
06.09.2020
ID:
406

Опасни висящи кабели

Подаден от: Илиан Христов

Място/адрес: ул. „Копринарска“ 20, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Липсващ капак на уличен стълб, достъпни кабели с високо напрежение.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.09.202016:51
    Уважаеми г-н Христов, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Отстранен е проблем със стърчащи кабели в близост до улица „Копринарска“ №20. Поради кражба на стария, се е наложило да бъде поставен нов капак на въпросния уличен стълб.
  • 08.09.202010:44
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали