В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №405

Недовършен ремонт

Начало
05.09.2020
ID:
405

Опасна улична дупка

Подаден от: Илиан Христов

Място/адрес: ул. „6-ти януари“ 9, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Недовършен ремонт


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител