В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №404

Падащи клони

Начало
05.09.2020
ID:
404

Паднало дърво

Подаден от: Габриела Стефанова

Място/адрес: 4230, бул. „България“ 33, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте,за една седмица два пъти падат големи клони на пътното платно пред очите ми,за радост в момент,който няма кола.Има нужда от оглед на чинарите,тъй като постоянно падат изгнили клони и на тротоара и на платното.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител