В процес 47 Приключени 314

Сигнал №403

Опасно кръстовище

Начало
05.09.2020
ID:
403

Друго

Подаден от: Анелия Христозова

Място/адрес: Ул. Цар Иван Асен II и Капитан Андреев

Описание: Моля да се вземат мерки на улица цар Иван Асен II, до пекарната ежеминутно спират коли точно до кръстовището и слизайки от ул. Капитан Андреев е невъзможно да се включим в движението на главния път поради нулева видимост. Всеки ден по няколко пъти излагам живота си и този на децата ми на риск заради хора нарушаващи закона. Ще приложа снимки от тази сутрин в 7ч /прекръстих се и завих наляво/, но положението е същото по цял ден


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 18.09.202010:04
    Уважаема г-жо Христозова, уведомяваме Ви, че собствениците на неправилно паркираните МПС бяха санкционирани с наложени глоби с фиш. Уверяваме Ви, че проверките на подочения от Вас участък продължават.
  • 15.09.202017:14
    Уважаема г-жо Христозова, сигналът Ви е изпратен по компетентност до РУ - Асеновград.
  • 08.09.202010:42
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали