В процес 47 Приключени 314

Сигнал №401

Масово неспазване на противоепидемичните мерки

Начало
04.09.2020
ID:
401

Друго

Място/адрес: Асеновград

Описание: Уважаеми дами и господа, през последните няколко седмици непрекъснато ми се налага да подавам сигнали за неспазване на мерките, свързани с недопускане на разпространението на Ковид. Сигнали съм подала към Община Асеновград - на телефона на дежурен Община, РЗИ, 112, 150, областен щаб. Ежедневно срещам хора без маски, неспазващи никаква дистанция в офиси и магазини на територията на града. Още по-фрапиращо е неносенето на маски от продавачи и персонал на обекти. Въпреки подаваните сигнали не виждам промяна в поведението на хората. Интересувам се извършени ли са проверки и какви са резултатите от тях, както и какво мисли да предприеме Община Асеновград с цел налагане на спазването на противоепидемичните мерки. Благодаря.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител