В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №400

Пробанаднала плочки до децката площадка

Начало
02.09.2020
ID:
400

Пропаднал път

Подаден от: Ники

Място/адрес: бул. „България“ 121, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Пробанаднала плочки до децката площадка имам опасност да пробанадна децата по нататък имам пробанаднал участник


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 16.11.202019:39
    Здравейте! Община Асеновград опта да се свърже с Вас по телефон и e-mail, не безуспешно. Тъй като няма обратна връзка от Ваша страна Ви информираме, че детска площадка на посочената от Вас улица няма. Моля, уточнете конкретно улица и номер и за коя детска площадка сигнализирате, за да бъде извършен оглед.
  • 03.09.202009:16
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали