В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №396

Премахване на общински маси и пейки

Начало
01.09.2020
ID:
396

Друго

Подаден от: Петя

Място/адрес: Ул.Книжна Фабрика 1

Описание: Днес на 01.09.2020г.хората от съседния вход вх.А решиха да премахнат пейките с масите за да не може да сядат други хора освен тях,даже си простират чергите по масите и пейките за да няма място да се сяда аз живея във вх.Б и не ми дават да сядаме там че сме им пречили.Моля да се разгледа случея и да се върнат пейките с масите.Имаме и снимки и клипове на случващото се


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 03.02.202108:42
    Здравейте! Масите и пейките са на местата си.
  • 23.11.202018:14
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че парковото обзавеждане, монтирано на територията на квартал "Запад", е част от проект за благоустрояване на междублоковото пространство. То е монтирано с цел за общо ползване. Демонтираните маса с пейки ще бъдат върнати обратно на мчстото си.
  • 01.09.202020:20
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали