В процес 47 Приключени 314

Сигнал №395

Мръсни улици в района на ул. Солунска, Ген Данаил Николаев, Ген Дандевил и др.

Начало
01.09.2020
ID:
395

Опасна улична дупка

Подаден от: Таня Аргирова

Място/адрес: ул. „Генерал Дандевил“ 54, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: След бурята през миналата седмица и последващи ремонти на ВиК на улиците Ген Данаил Николаев 1, ул Солунска и протежение цялата пътна настилка е с натрупани пясък, камъни и д-р боклуци. На ден през тях минават повече от 200 леки и товарни автомобили, които вдигат прахоляк, който се носи във въздуха, покрива всичко наоколо, гражданите го дишаме, влиза през прозорците и т.н. Молим да се изпрати екип, който да измете и измие пътната настилка и тротоарите!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 15.09.202016:34
    Уважаема г-жо Аргирова, извършена е проверка на място от служители на отдел „Екология и околна среда” към община Асеновград. Установено е наличие на замърсявания на улиците ”Генерал Данаил Николаев”, „Солунска” и „Генерал Дандевил”. Община Асеновград е извършила почистване на замърсените участъци, както и в района около тях, в периода от 02.09.20 г. до 04.09.20 г. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете към община Асеновград на телефон: 0331 20 304 - отдел „Екология и околна среда”.
  • 01.09.202020:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали