В процес 47 Приключени 314

Сигнал №394

Почистване след ВИК ремонт

Начало
01.09.2020
ID:
394

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Асеновград ул. Генерал Данаил Николаев 3

Описание: След ВИК ремонт на улиците Генерал Данаил Николаев 3 и Княгиня Евдокия асфалтовата настилка е нарушена и се вдига ужасен облак от прах вече пети ден, който дишаме и влиза в домовете ни и търговските обекти. Моля да се асфалтира и да се измият улиците в най-кратки срокове!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител