В процес 47 Приключени 314

Сигнал №393

Липса на кошчета за боклук

Начало
31.08.2020
ID:
393

Отпадъци/почистване

Подаден от: Елена Налбантова

Място/адрес: бул. Васил Левски

Описание: В района около магазините Била и Юск ежедневно има разпиляни боклуци. По цялото продължение на алеята до ЖП гарата липсват кошчета за отпадъци и тревните площи за непрестанно замърсени.


Статус: Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

История на промените

  • 15.09.202016:26
    Уважаема г-жо Налбантова, уведомяваме Ви, че община Асеновград е предприела действия по почистването на тротоара на улица „Васил Левски”, както и на разпилените отпадъци по алеята между магазините "Билла" и "Юск". Паркът до ЖП гара е частна собственост и поддържането на същия е в правомащията на собственика. Т.е. община Асеновград няма задължение да постави кошчета в парка. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете към община Асеновград на телефон: 0331 20 304 - отдел „Екология и околна среда”.
  • 01.09.202007:38
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали