В процес 47 Приключени 314

Сигнал №392

Счупени съоръжения

Начало
29.08.2020
ID:
392

Опасна детска площадка

Подаден от: Десислава Кирилов Тодорова

Място/адрес: Детска площадка срещу блок 6А

Описание: Родителите от кв. Изток все още чакаме да се подновят счупените опасни люлки на площадката срещу блок 6А.Собственоръчно я боядисахме и почистване, но очакваме ангажираност и от органите, за да има къде безопасно да играят децата ни. Несправедливо е на други места да се случва промяната, а тук от години да чакаме някой да се сети да смени 3 люлки- нещи, което не изисква много средства и усилия,а просто отговорно и съвестно отношение към граждните. Очакваме съдействие и дано този път не останем отново излъгани.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 15.09.202017:09
    Уважаема г-жо Тодорова, съществуващите съоръжения не отговарят на изискванията на Наредбата за детските съоръжения, поради което не може да се извърши ремонт, а следва да се проектира и изпълни изцяло нова площадка.
  • 01.09.202007:38
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали