В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №391

Пътни знаци

Начало
27.08.2020
ID:
391

Друго

Подаден от: Николай Стойчев

Място/адрес: Офис Еконт

Описание: Има много улици с знак "забранено эа товарни автомобили ",без да е уточнено до колко тона ,а има малки коли и пикапи регистрирани като товарни ,което означава,че и те не могат да се движат по тези улици


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 13.10.202012:26
    Уважаеми г-н Стойчев, ще бъдат поставени допълнителни знаци под всеки пътен знак (уточняващи до колко тона), който указва, че е забранено преминаването на товарни автомобили.
  • 01.09.202007:37
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали