В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №390

Липса на табала за край на града

Начало
27.08.2020
ID:
390

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Място/адрес: ул. Петко Войвода 16, вх. А, ет. 3, ап. 5

Описание: Често пътуваме по маршрута Момчилгад - Пловдив, Преди два месеца глобиха съпругът ми за превишена скорост с 5 км/ч в гр. Асеновград. Тогава забелязахме, че на изхода на Асеновград за Пловдив липсва табела за край на населеното място. Уважаеми, г-н Кмет, моля своевременно да коригирате този пропуск.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 16.11.202016:14
    Уважаема г-жо Шерифова, сигналът Ви бе разгледан в Комисия по безопасност на движението. Табела за границите на Асеновград в посока Пловдив ще бъде поставена, съгласно новия Общ устройствен план (ОУП) на града, след одобряването му. Публичното обсъждане за същия ще се проведе в средата на януари 2021 г. След това, ОУП ще бъде предложен за приемане и съответно - изпълнение.
  • 15.09.202016:20
    Уважаема г-жо Шерифова, табела за край на границите на град Асеновград ще бъде поставена след приемане на новия Общ устройствен план.
  • 01.09.202007:36
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали