В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №389

Автобус

Начало
26.08.2020
ID:
389

Предложение

Подаден от: Снежана Ташева

Място/адрес: ул. Цар Иван Асен II 119, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, предвид увеличаващия се брой на работещите, които пътуват до Пловдив искам да направя предложение да се пусне автобус, който минава или тръгва от квартал ,,Зъбчето". Предлагам той да тръгва в 7.00ч. и да се връща обратно в 18.00 ч. Причината за моето предложение е да се спестят транспортните разходи за такси на хората от квартал ,, Зъбчето". Смятам, че много хора биха се възползвали, защото се прибирам от работа с Първомайски автобус, който спира там и винаги е пълен и има много пътуващи за тази спирка. Смятам, че много хора, които имат лични автомобили също биха се възползвали, защото така транспорта им би бил много по-евтин. И не на последно място това би направило града ни едно по-чисто място с по-малко трафик. Благодаря, приятен ден!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 15.09.202016:16
    Уважаема г-жо Ташева, съгласно изискванията на наредбите за транспорт, автобусите изпълняват маршрутните разписания от областната транспортна схема. Т.е. автобусите по линията Асеновград - Пловдив задължително следва да тръгват от сектори на автогарите в съответния град.
  • 26.08.202008:15
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали