В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №388

Счупени катерушки

Начало
24.08.2020
ID:
388

Опасна детска площадка

Подаден от: Александра Бакларева

Място/адрес: ул. „Георги Ангелов“ 31, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Детската площадка на кв. Изток до църквата Свети Архангел Михаил е в безобразно състояние. От месеци е счупена едната катерушка, липсва изцяло, цяло лято над пясъчника няма навес или нещо подобно, което да предпазва децата от слънцето, а наскоро се счупи и люлката, предназначена за по-малките деца. Като оставим настрана, че това е единствена по-читава площадка за децата от квартала, поддръжката й е под всякаква критика, както техническа така и почистваща. Молим за бързи и адекватни мерки!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 04.01.202115:36
    Уважаема г-жо Бакларева, площадката в квартал "Изток" - до църквата „Свети Архангел Михаил“ - е отремонтирана.
  • 25.08.202011:40
    Уважаема г-жо Бакларева, посочената от Вас детска площадка ще бъде отремонтирана. Междувременно, предстои изграждане и на площадка със спортни съоръжения, която ще бъде построена в непосредствена близост до споменатата от Вас детска площадка - на мястото, на което в момента са се обособили нерегламентирани паркоместа. Забавянето в изпълнението на този обект е поради намалелите приходи, вследствие на въведеното извънредно положение и съответно - обстановка заради разпространението на COVID-19 и в резултат - спрените обществени поръчки в цялата страна. Към момента ситуацията се нормализира постепенно и за изграждането на спортната площадка вече тече обществена поръчка по избор на изпълнител.
  • 24.08.202014:03
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали