В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №387

Боклуци

Начало
24.08.2020
ID:
387

Отпадъци/почистване

Подаден от: Христо Петров

Място/адрес: Асеновград улМарин Дринов 8

Описание: За втори път подавам сигнал за контейнери на кръстовището на улици Марин Дринов с Полковник Дрангов.Два контейнера без колела и изцяло смачкани основи.Стоят полуизправени благодарение на бордюра.След запълването им до една втора от капацитета боклука изпада и околността е постоянно замърсена.Нужно е спешно да се подменят.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.09.202017:04
    Уважаеми г-н Петров, амортизираните контейнери, които се намират на кръстовището между улиците ”Полковник Дрангов” и „Марин Дринов”, са сменени от обслужващата фирма на 03.09.20 г. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете към община Асеновград на телефон: 0331 20 304 - отдел „Екология и околна среда”.
  • 24.08.202013:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали