В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №386

Паркиран автомобил от 5 месеца

Начало
23.08.2020
ID:
386

Друго

Подаден от: Хасан

Място/адрес: ул. „Асенова крепост“ 43, 4230 кв. Свети Георги, Асеновград, България

Описание: Колата е там и седи повече от месеци. Дори някой го е е избутал от сянката и му е счупил страничното огледало и го е оставил до самата кола. Пречи на паркиращите автомобили отиващи на разходка на крепостта. Дано колата да бъде отстранена!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител