В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №385

Преместен контейнер

Начало
23.08.2020
ID:
385

Отпадъци/почистване

Подаден от: Стамен Пепелишев

Място/адрес: ул."Асенова крепост" №№ 1, 3

Описание: Обръщаме се към Вас във връзка с, по наше мнение незаконното и произволно преместване на контейнера за смет, намиращ се на ъгъла на улиците "Асенова крепост" и "Скалата". Въпросният контейнер е преместен от определеното му място от наемателите на приземното помещение на жилищния блок на ул."Асенова крепост" №1. Има свидетели, които потвърждават, че въпросните лица са качили контейнера на камион и са го отнесли някъде. С извършеното се създават затруднения, особено за възрастните хора, живеещи в блока, а и въобще за околно живеещите, които използваха въпросния контейнер, отпъдъците започват да се пълнят в кошчетата за смет или да се оставят на мястото му на земята... На приложената снимка са очертани мястото, където се намираше контейнера и заведението, чиито наематели са го


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.09.202016:56
    Уважаеми г-н Пепелишев, извършена е проверка на място от служители на отдел „Екология и околна среда” към община Асеновград. От направената проверка се установи, че разположеният контейнер, находящ се на ъгъл между улиците ”Асенова крепост” и ”Скалата” е преместен на друго място. Възложи се на обслужващата фирма незабавно да върне контейнера на определеното по схема място. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете към община Асеновград, отдел „Екология и околна среда” - на телефон: 0331 20 304.
  • 24.08.202008:52
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали