В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №384

Преместване на контейнер за смет

Начало
23.08.2020
ID:
384

Отпадъци/почистване

Подаден от: Емилия Топалова

Място/адрес: гр. Асеновград, ул. Асенова Крепорст № 3

Описание: Уважаеми г-н Грудев, Живея на ул. "Асенова Крпост" № 3, където отстрани на блока има предвидено място за контейнер за събиране на отпадъци. От три дни контейнера е вдигнат от наемателите на неоткрития все още магазин за готова храна, находящ се под блока. Този контейнер се ползва не само от живущите в него, но и от близките жилищни кооперации и от общинския пазар отред. Предвид изложеното, моля да разпоредите проверка относно преместването на контейнера, т.е. дали това е направено правомерно и с разрешение от общината, както и да върнете същият на неговото място. С уважение, Емилия Топалова


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.09.202016:53
    Уважаема г-жо Топалова, извършена е проверка на място от служители на отдел „Екология и околна среда” към община Асеновград. От направената проверка се установи, че разположеният контейнер, находящ се на ъгъл между улиците ”Асенова крепост” и ”Скалата” е преместен на друго място. Възложи се на обслужващата фирма незабавно да върне контейнера на определеното по схема място. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете към община Асеновград, отдел „Екология и околна среда” - на телефон: 0331 20 304.
  • 24.08.202008:40
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали