В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №383

ОТ ЖИВУЩИТЕ НА БУЛ. БЪЛГАРИЯ

Начало
21.08.2020
ID:
383

Друго

Подаден от: Мария

Място/адрес: Асеновград, бул.България 24

Описание: С оглед взетите мерки от страна на община Асеновград относно неправилното паркиране на бул. България, искам да попитам, ще се вземе ли решение за живущите на горепосочения адрес, дали ще ни бъде позволено да паркираме пред домовете ни и законосъобразно ли е, където паркирането е забранено със знак, да бъде разрешено такова и да няма проблем след попълване на заявление и заплащане на месечна такса от 36 лв.? С уважение, Мария!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.11.202016:13
    Здравейте! Сигналът Ви беше разгледан на Комисия по безопасност на движението. Уведомяваме Ви, че тъй като път II-86 Пловдив - Смолян е част от републиканската пътна мрежа община Асеновград няма правомощия за определяне на паркоместа. Управлението на пътния участък се изпълнява от Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ).
  • 18.09.202008:59
    Здравейте! Сигналът Ви ще бъде разгледан по компетентност в Комисията по безопасност на движението, съвместно с КАТ.
  • 21.08.202016:22
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали